Нов гол на Роналдо: Втор погодок на Португалецот, Јунајтед повторно води! (ВИДЕО)

Манчестер јунајтед води со 2-1 против Њукасл. Двата погодоци за „ѓаволите“ ги постигна Кристијано Роналдо кој на фантастичен начин ја започна новата авантура во дресот на Јунајтед…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .