Нејмар со луд потег, но Мбапе упропасти… (ВИДЕО)

ПСЖ синоќа стигна до убедлива победа над Римс, меѓутоа во центарот на вниманието беше вистинската мајсторија на Нејмар, кој одлично со пета му асистираше на Мбапе, но францускиот репрезентативец шансата не ја искористи…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .