Нејмар со луд потег, но Мбапе упропасти… (ВИДЕО)

ПСЖ синоќа стигна до убедлива победа над Римс, меѓутоа во центарот на вниманието беше вистинската мајсторија на Нејмар, кој одлично со пета му асистираше на Мбапе, но францускиот репрезентативец шансата не ја искористи…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.