Нејмар ги шокираше сите со новата фризура (ФОТО)

Бразилскиот репрезентативец Нејмар закрепна после поразот во финалето на Копа Америка од Аргентина. На фудбалерот на ПСЖ тешко му падна поразот од големиот ривал, сепак после неколку денови на напаѓачот му се врати насмевката на лицето, а исто така има и нова фризура.

Тоа прв го откри легендарниот десен бек Кафу, кој објави слика на социјалните мрежи.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .