Неверојатно: Можно ли е ова да е офсајд?

Уште долго во центарот на вниманието ќе биде поништениот погодок од ВАР собата во градското дерби помеѓу Евертон и Ливерпул. Навистина неверојатно е дека за ваква ситуација судијата Мајкл Оливер го поништи погодокот на Хендерсон…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .