Неверојатна тепачка помеѓу девојчиња до 15 – години на фудбалски натпревар во Србија (ВИДЕО)

Огромен скандал се случи во развојната лига до 15 – години за девојчиња каде фудбалерките на Колубара и Рад започнаа општа тепачка. Српските медиуми се во шок по снимката која беше објавена…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .