Неверојатна грешка на Лено, Евертон води против Арсенал (ВИДЕО)

Фудбалерите на Евертон поведоа на гостувањето во Лондон кај Арсенал со голот на Ришарлисон во 76. минута, во ситуација во која голманот на „топчиите“ Бернд Лено мораше да реагира подобро…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .