Неверојатен рекорд: „Залепи“ четири блокади за една минута! (ВИДЕО)

Симпатичниот „џин“ Тако Фол синоќа во натпреварот против Орландо Меџик стигна до неверојатен рекорд успевајќи да „залепи“ четири блокади за само една минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .