На Ванда Инстаграм повторно и избриша фотографија поради сексуалната содржина (ФОТО)

Популарната Ванда Икарди, сопругата на напаѓачот на ПСЖ, Мауро Икарди повторно е во центарот на вниманието поради објавенета фотографија на Инстаграм, кој поради „сексуалната содржина“ повторно и ја избриша истата.

„Оваа фотографија е цензурирана, а не знам од која причина. Живееме во 2021, а не во 1810 година“, разочарана беше Ванда.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .