Најбрзиот гол сезонава во Бундеслигата (ВИДЕО)

Штутгарт поведе против Келн уште во 23. секунда, преку Орел Мангала кој го постигне најбрзиот погодок сезонава во Бундеслигата…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .