Навивачите се вратија на „Олд трафорд“, и го видоа ГОЛЧИШТЕТО на Кавани (ВИДЕО)

Навивачите на Манчестер јунајтед се вратија на трибините на „Олд трафорд“. Околу 10.000 навивачите на „црвените ѓаволи“ на дело го видоа евроголот на Кавани во 15. минута за водство против Фулам…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .