Навивачите се вратија на „Олд трафорд“, и го видоа ГОЛЧИШТЕТО на Кавани (ВИДЕО)

Навивачите на Манчестер јунајтед се вратија на трибините на „Олд трафорд“. Околу 10.000 навивачите на „црвените ѓаволи“ на дело го видоа евроголот на Кавани во 15. минута за водство против Фулам…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.