Мурињо не може да си прости: Да можев ќе направев 11 ИЗМЕНИ!

Менаџерот на Тотнем, Жозе Мурињо беше екстремно разочаран поради изданието на своите фудбалери во синоќешниот шокантен пораз во Лигата на Европа, на гостувањето кај белгиски Антверп.

Португалецот прво упати „отровни стрели“ кон Деле Али, а сега го искажа незадоволството и кон другите фудбалери кои добија шанса синоќа.

„Да можев ќе направев 11 измени“, изјави Моу.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .