Милан поведе во Удине (ВИДЕО)

Лидерот во италијанската Серија А, Милан поведе на гостувањето кај Удинезе со голот на Франк Кеси во 18. минута по одличната асистенција од Ибрахимовиќ…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .