Меч на сезоната за Јаховиќ: Хет – трик против Хатајспор! (ВИДЕО)

Македонскиот интернационалец Адис Јаховиќ денеска го одигра мечот на сезоната во дресот на Гезтепе. Напаѓачот постигна хет – трик на гостувањето кај Хатајспор во победата од 2-3…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.