Мајсторски гол на Кулушевски: Јуве поведе против Аталанта! (ВИДЕО)

Швеѓанецот со македонско потекло, Дејан Кулушевски го донесе Јувентус во водство против Аталанта во финалето на Копа Италија со мајсторскиот погодок во 31. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.