Мајсторија на Траоре, Вила води против „ѓаволите“ (ВИДЕО)

Фудбалерите на Астон вила поведоа против Манчестер јунајтед со прекрасниот погодок на Бертранд Траоре во 24. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .