Мајсторија на Траоре, Вила води против „ѓаволите“ (ВИДЕО)

Фудбалерите на Астон вила поведоа против Манчестер јунајтед со прекрасниот погодок на Бертранд Траоре во 24. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.