Мајсторија на Киеза, Италија поведе против Шпанија (ВИДЕО)

Фудбалската репрезентација на Италија поведе против селекцијата на Шпанија со мајсторскиот погодок на Федерико Киеза во 60. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .