Мајсоторија на Бензема – Реал израмнува против Челси! (ВИДЕО)

Петнаесетина минути траше водството на Челси во Мадрид против Реал. „Кралевите“ израмнија преку Карим Бензема кој ефектно го матираше Менди за 1-1 во 29. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .