Мајсоторија на Бензема – Реал израмнува против Челси! (ВИДЕО)

Петнаесетина минути траше водството на Челси во Мадрид против Реал. „Кралевите“ израмнија преку Карим Бензема кој ефектно го матираше Менди за 1-1 во 29. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.