Маркињос капитенски: ПСЖ води против Сити! (ВИДЕО)

Фудбалерите на ПСЖ поведоа против Манчестер сити со голот на капитенот на клубот, бразилскиот дефанзивец Маркињос во 15. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .