Маркињос капитенски: ПСЖ води против Сити! (ВИДЕО)

Фудбалерите на ПСЖ поведоа против Манчестер сити со голот на капитенот на клубот, бразилскиот дефанзивец Маркињос во 15. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.