Малиновски ја носи Аталанта во водство против Рома во Рим (ВИДЕО)

Аталанта поведе на гостувањето во Рим кај Рома со голот на украинскиот репрезентативец Малиновски во 26. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.