Малиновски ја носи Аталанта во водство против Рома во Рим (ВИДЕО)

Аталанта поведе на гостувањето во Рим кај Рома со голот на украинскиот репрезентативец Малиновски во 26. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .