Македонија го одржа тренингот пред мечот со Грузија (ФОТОГАЛЕРИЈА)

Македонската фудбалска репрезентација го одработи тренингот пред утрешниот натпревар против Грузија во Лигата на нациите. Нашите репрезентативци утре со почеток од 20:45 часот на арената „Тодор Проески“ ќе одиграат мечот против Грузијците.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .