Лудиот гол на Алисон во 95. минута за победа на Ливерпул (ВИДЕО)

Фудбалерите на Ливерпул стигнаа до важна победа на гостувањето кај ВБА (2-1), а апсолутен херој за „црвените“ беше бразилскиот голман Алисон Бекер кој го постигна победничкиот погодок во 95. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.