Лидс поведе против Тотенхем (ВИДЕО)

Фудбалерите на Лидс јунајтед со голот на Стјуарт Далас поведоа против Тотенхем во 13. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .