Ливерпул поведе во „Merseyside“дербито! (ВИДЕО)

Англискиот првак Ливерпул поведе во градското дерби на гостувањето кај Евертон. Стрелец на погодокот беше Садио Мане уште во 3. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .