„Комити“ му посакаа добредојде на Карачиќ (ФОТО)

Навивачите на скопски Вардар, популарните „Комити“ на социјалните мрежи му испратија порака за добредојде на нивниот миленик Игор Карачиќ, кој од оваа сезона е член на Киелце.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .