Кирјос до судијката: „Каде гледаш? Поради тебе го изгубив е*ениот сет“ (ВИДЕО)

Ник Кирјос уште во првата рунда доживеа елиминација на АТП Мастерсот во Торонто каде што беше поразен од Американецот Рели Опелка. Сепак, во центарот на вниманието беше новиот испад на Австралиецот кој влезе во вербален дуел со судијката…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .