„Кире прави работите да изгледаат толку едноставни“

Кире Лазаров синоќа одигра нов одличен натпревар во дресот на Нант во големата победа над Веспрем во чевртфиналето на Лигата на шампионите, а официјалниот Твитер профил на елитното натпреварување го објави мајсторскиот погодок на Кире против Унгарците…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .