Кејн ја носи Англија во водство (ВИДЕО)

„Гордиот албин“ поведе против репрезентацијата на Украина во четвртфиналето на ЕВРО 2020 со голот на Хари Кејн уште во 4. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .