Кај „пајажината“: Прекрасен погодок на Дијаз за водство на Милан против Јувентус! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Милан поведоа на гостувањето во Торино против Јувентус со голот на Брахим Дијаз во 46. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .