Кај „пајажината“: Прекрасен погодок на Дијаз за водство на Милан против Јувентус! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Милан поведоа на гостувањето во Торино против Јувентус со голот на Брахим Дијаз во 46. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.