Кари „ржи“ за новата сезона: Плејот на Вориорси објави фотографија од теретана и ги шокираше сите! (ФОТО)

Феноменалниот плејмејкер на Голден Стејт Вориорс, Стеф Кари во последните години имаше големи проблеми со повредите, но сега се враќа посилен од било кога.

Кари објави фотографија од теретана која ги запрепасти сите кога видоа како изгледа неколку кратниот НБА првак…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .