Ибра го шокира Интер: Два гола за 3 минути! (ВИДЕО)

Милан води со 2-0 во дербито на Милано против Интер. Погодоците за „росонерите“ ги постигна кој друг ако не Златан Ибрахимовиќ кој за 3 минути постигна два погодоци…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .