Елмас со нова објава: Се враќам за брзо…

Фудбалерот на италијанскиот калчолигаш Наполи и репрезентативец на Македонија, Елиф Елмас објави нова снимка на социјалните мрежи во кое потврдува дека уште малку му останало од изолацијата и дека за брзо ќе се врати на терените.

„Се враќам за брзо“, порача Елмас

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .