Еден збор беше доволен: Се огласи таткото на Меси, еве што порача

Хорхе Меси, таткото на Лионел Меси, реагираше на натписите на „Марка“ дека неговиот син нема да потпише нов договор со Барселона. Хорхе го сподели текстот на угледниот шпанскиот медиум и напиша дека истиот е лага.

„Лага“, напиша таткото на Меси.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .