ЕВРОГОЛ на Воша во 2. минута: Македонија Ѓ.П поведе против Академија Пандев! (ВИДЕО)

Македонија Ѓорче Петров поведе против Академија Пандев во 2. минута со фантастичниот погодок на Армин Воша…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .