Еврогол на Азар – Белгија поведе против Португалија! (ВИДЕО)

Фудбалската репрезентација на Белгија води на полувремето против селекцијата на Португалија со фантастичниот погодок на Торган Азар во 42. минута…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.