Драма во хотелот: Ѕвездите на ПСЖ се заглавиле во лифт – еден час „дремеле“! (ВИДЕО)

Фудбалерите на ПСЖ се заглавиле во лифт во хотелот во Германија пред вечерашниот натпревар против Ред Бул Лајпциг во рамките на Лигата на шампионите.

Германските медиуми пренесуваат дека пола тим на „светците“ биле заглавени во лифтот скоро еден час, а еден од членовите на клубот објави видео на социјалните мрежи и покрај тоа што од хотелот го замолиле да не снима…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .