Дерби на „Вембли“: Познати составите на Англија и Германија

Денеска на „Вембли“ не очекува големото дерби во осминафиналето на ЕВРО 2020, каде што ќе се судрат селекциите на Англија и Германија, а ова се составите на двата тима…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .