Дембеле со ЕВРОГОЛ го упропасти Шчешни! (ВИДЕО)

Оспоруваниот Осман Дембеле го постигна можеби голот на кариерата во мечот од Лигата на шампионите. Фудбалерот на Барселона со фантастичен погодок го матираше Шчешни за водство против Јувентус…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .