Гореше маалото на Коке: Спектакуларен пречек за капитенот на Атлетико! (ВИДЕО)

Атлетико Мадрид беше најдобар во изминатава сезонава во шпанската Ла Лига и заслужено стигна до 11. титула во ова престижно натпреварување.

Капитенот и дете на клубот, Коке ја имаше честа трофејот да го земе со себе дома, а во неговото маало, семејството и соседите му приредија фантастичен пречек…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .