Партизан го дуплираше водството!(ВИДЕО)

Партизан поведе на гостувањето кај АЗ Алкмар. Стрелец на погодокот беше Асано по феноменалната асистенција на Начо.

„Црно-белите“ го зголемија водството. По катастрофалната грешка на одбраната на Холанѓаните, Сума го дуплираше водството.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .