Гвардиола и Тухел се одлучија за овие единаесетмина: Објавени составите на Сити и Челси!

Вечерва се игра големото финале од Лигата на шампионите во кое ќе се судрат англиските ривали Манчестер сити и Челси. Според протоколот, на час пред натпреварот двата тима ги објавија почетните состави…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .