Водство на Македонија! (ВИДЕО)

Македонската репрезентација фуриозно го започна мечот против Израел. Нашите репрезентативци имаа неколку шанси и сосема заслужено дојдоа до водство, а стрелецот на погодокот беше Бобан Николов.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .