Виљареал води против Јунајтед: Морено ја тресе мрежата на Де Геа! (ВИДЕО)

Фудбалерите на Виљареал поведоа против Манчестер јунајтед во финалето на Лигата на Европа со голот на Џералд Морено во 29. минута…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .