Вдовицата на Коби го истетовира неговото име (ФОТО)

Ванеса Брајант, вдовицата на еден од најголемите кошаркари во историјата, направи нова тетоважа во чест на трагичниот починатите Коби Брајант и нивната ќерка Џиана.

Освен името на Коби и Џиана, Ванеса на десната нога го стави своето, како и името на преостанатите три ќерки – Наталија, Бјанка и Капри.

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .