Барди се врати на тренинзите на Леванте (ВИДЕО)

Македонскиот репрезентативец Енис Барди после проблемите со повредата која ја заработи на мечот против Романија, се врати на тренинзите на шпанскиот прволигаш Леванте, кој објави видео од тренингот на фудбалерот од средниот ред…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.