Баерн оди на се или ништо: Познати составите за мечот ПСЖ – Баерн!

Минхенски Баерн вечерва во Париз против ПСЖ ќе се обиде да го надокнади поразот од 2-3 на домашен терен. Во 21 часот започнува натпреварот, а ова се составите на двата тима…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .