Антонио со НОЖИЧКИ го шокираше Гвардиола! (ВИДЕО)

Вест хем поведе на домашен терен против Манчестер сити и тоа на каков начин. Михаил Антонио со ножички во 18. минута го постигна голот на кариерата…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .