Азар се врати и тоа како…ФАНТАСТИЧЕН гол на Белгиецот! (ВИДЕО)

Еден Азар после три месеци се врати во тимот на Реал Мадрид. Белгиецот на перфектен начин му се стави на располагање на Зинедин Зидан со фантастичен погодок за водство на „кралевите“ против Хуеска…

Leave a Reply

Оваа страница го користи Akismet за да се заштити спам. Дознајте како се обработуваат податоците од вашите коментари .